Хуманитарни стонотениски турнир "Рекетом до здравља"

У организацији Ђачког парламента, Савета родитеља и Општег удружења предузетника oпштине Звездара у нашој школи, у суботу, 24.10.2015. је одржан хуманитарни стонотениски турнир под називом "Рекетом до здравља".

Турнир je организован као помоћ за прикупљање новчаног износа потребног за операцију дечака Косте Васиљевића, ученика наше школе, који има церебралну парализу.

Коста је већ имао пет операција које су помогле да учини своје прве кораке. Тренутно хода уз помоћ ортопедског помагала, а да би се његово стање још побољшало, потребна је још једна операција коју ће током децембра 2015. урадити руски хирурзи.

Турнир је отворио Александар Каракашевић репрезентативац Србије у стоном тенису. На турниру су учествовали и познати спортисти Марко Јефтовић и Драган Деврња.

Осим привредника Звездаре, на турниру су учествовати наставници и ученици наше школе, као и родитељи ученика.